Úklidové práce

Jsme na trhu od roku 1992, máme proveřené pracovníky, kteří se přizpůsobí požadavkům našich klientů. Zajišťujeme pravidelné úklidy kanceláří i domácností s tím, že rozsah prací a čas úklidu si určí vždy klient. Za úklid o svátcích či sobotách a nedělích nepožadujeme příplatek. Do standardního rozsahu úklidu bytu i kanceláří patří především - luxování, zametání a mytí podlahových ploch, mytí sociálních zařízení a koupelen, mytí nádobí a kuchyněk, setření všech povrchů od prachu, vynesení odpadkových košů a případně skartovačů ( třídíme odpad), čištění skel a nerezů.

Nabízíme doplňkové služby - žehlení prádla, mytí oken včetně rámů, doplňování hygienických potřeb (mýdla, toaletních papírů a pod). Klientům požadujícím pravidelný úklid neúčtujeme dopravu po Praze.

Základní cena za úklidové práce je stanovena vždy po domluvě s klienty a po prohlídce prostoru.

Dále nabízíme pravidelné úklidy činžovních domů na území Prahy. Při frekvenci úklidu 1x týdně se cena pohybuje 2.500,- Kč/měs. a zahrnuje mytí podlah a podest, otření prachu na zábradlí a okenních parapetech, omytí dveří společných prostor, vyčištění skel, úklid kolem popelových nádob, vymetení pavučin a omytí bytových schránek. Další doplňkové služby nabízíme mimo rozsah těchto prací a to např. mytí oken ve společných prostorách domu, úklid dvorků a zametení v prostorách půd a sklepů, vyčištění gajgrů, doplnění žárovek apod.